Szanowni Państwo!

Działalność firmy JAROSZ to ponad 25 lat doświadczeń w zakresie dystrybucji, usług serwisowych oraz gwarancyjnych najnowocześniejszego sprzętu dla przedsiębiorstw komunalnych, leśnych i ogrodniczych. Nasz stały udział w targach krajowych oraz międzynarodowych, kontakty z renomowanymi producentami zapenią Państwu dostęp do najnowocześniejszych oraz najbardziej ekonomicznych technologii. Dobór najlepszych materiałów oraz perfekcja rozwiązań konstrukcyjnych sprzedawanych przez nas urządzeń to gwarancja trwałości, najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo obsługi. Firma JAROSZ jest generalnym dystrybutorem sprzętu cenionej na europejskim rynku marki HERKULES.

W skład głównej palety oferowanych przez nas urządzeń wchodzą: kosiarki bijakowe do traw niskich oraz wysokich (łąk) specjalistyczne kosiarki do pielęgnacji terenów o dużym nachyleniu - tereny górzyste i pobocza dróg kosiarki do pielęgnacji nieużytków, koszenia krzaków a nawet niskiego drzewostanu glebogryzarki rębarko-rozdrabniarki do gałęzi.

Szczegółowe dane techniczne oferowanego sprzętu znajdziecie Państwo na stronie internetowej naszej firmy lub naszego partnera w Niemczech.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „Modernizacja budynku warsztatowo – magazynowego wraz z wykonaniem” mająca na celu: „Podwyższenie konkurencyjności przedsiębiorstwa, wzrost jego dochodowości oraz zwiększenie poziomu zatrudnienia poprzez modernizację obiektu warsztatowo - magazynowego mającej wpływ na rozszerzenie branży usług” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wartość realizowanej operacji: 100 000,00 zł, w tym ze środków EFRROW: 63 630,00 zł.

Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD na rzecz zrównoważonego rozwoju gmin Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Siechnice, Żórawina, Domaniów - Lider A4.

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.