O firmie

Szanowni Państwo!

Działalność firmy JAROSZ to ponad 25 lat doświadczeń w zakresie dystrybucji, usług serwisowych oraz gwarancyjnych najnowocześniejszego sprzętu dla przedsiębiorstw komunalnych, leśnych i ogrodniczych. Nasz stały udział w targach krajowych oraz międzynarodowych, kontakty z renomowanymi producentami zapenią Państwu dostęp do najnowocześniejszych oraz najbardziej ekonomicznych technologii. Dobór najlepszych materiałów oraz perfekcja rozwiązań konstrukcyjnych sprzedawanych przez nas urządzeń to gwarancja trwałości, najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo obsługi. Firma JAROSZ jest generalnym dystrybutorem sprzętu cenionej na europejskim rynku marki HERKULES.

W skład głównej palety oferowanych przez nas urządzeń wchodzą: kosiarki bijakowe do traw niskich oraz wysokich (łąk) specjalistyczne kosiarki do pielęgnacji terenów o dużym nachyleniu - tereny górzyste i pobocza dróg kosiarki do pielęgnacji nieużytków, koszenia krzaków a nawet niskiego drzewostanu glebogryzarki rębarko-rozdrabniarki do gałęzi.

Szczegółowe dane techniczne oferowanego sprzętu znajdziecie Państwo na stronie internetowej naszej firmy lub naszego partnera w Niemczech.

Firma Jarosz

Herkules

Mustang

Mustang

Iseki

Zbigniew Jarosz Sprzęt Ogrodniczo-leśny

Bielany Wrocławskie 55-040
ul. Wrocławska 13

Tel: 71 311 23 69

E-mail:
biuro@jarosz.biz.pl
jarosz@jarosz.biz.pl

Sklep czynny od poniedziałku do piątku: 800-1600